Informace o akcích

Prosím zájemce o akce nebo mé hostování u Vás v klubech nebo na diskotékách aby jste uvedli jakým vybavením disponujete a co máte ve výbavě vašeho podniku.

Mé akce jsou především retro a to moderované retro, takže bezpodmínečnou podmínkou je vybavení kde bude srozumitelný mikrofon a dostatečná možnost korekce aby se dala zajistit srozumitelnost abych mohl bavit hosty na parketu a ti mi rozuměli.


Potřebné vybavení k akcím

Má standartní výbava, kterou vozím sebou je mixpult, notebook, sluchátka, mikrofon, samozřejmě, pokud je Váš klub vybaven moderním zařízením, přizpůsobím se a využiji jej naplno na akci.

S tímto vybavením jsem schopen zaručit kvalitu, která se ode mne očekává, pokud je Vaše diskotéka nebo klub plně vybaven, tak si to jen odzkouším, nastavím mikrofon, otestuji srozumitelnost a můžeme to spustit.


Co se týče venkovních akcí, pokud budete mít zájem, je nutno toto domluvit včetně taxy za pronájem aparatury firmě, která tuto službu nabízí.

Jsou to firmy, které nabízí kompletní servis na výbavu takových akcí s tím, že tam je celou dobu akce je jejich technik, který se stará o bezchybný provoz pronajatého zařízení a tím i bezchybný průběh akce po zvukové a světelné stránce, pak už stačí si jen užít retro párty naplno.


Silvestrovské akce a svatby nebo soukromé večírky jsou taky akce které je potřeba domluvit podrobně, kvůli velikosti prostorů a počtu lidí.

Jde tam hlavně o to abych věděl velikost prostoru a počet lidí, kteří se účastní abych dokázal prostor dobře a dostatečně nazvučit a taky nasvětlit, samozřejmě musí být vše domluveno dostatečně předem kvůli včasnému dovozu a instalaci světel a aparatury tak aby v prostoru nepřekážela a taky nás nečekalo nějaké nepříjemné překvapení.

Nabízím

HOSTUJI V KLUBECH A DISKOTÉKÁCH

Jak jinak než časem osvědčené hity let 70-tých, 80-tých a 90-tých, hlavně ty které se staly už teď šlágry těhle diskoték, jak hity zahraniční tak naší a slovenskou scénu.

DJ Sunny

SILVESTROVSKÉ AKCE

Na takových akcích pouštím hity let 70-tých, 80-tých a 90-tých, Elvise, The Beatles, Ivan Hlas, Zabadak, Michal David, Lucie, Sagvan Tofi, Gompie, J.Schelinger, Damichi, Sabrina a další...

DJ Sunny

SOUKROMÉ SVATEBNÍ OSLAVY

Tyto akce jsou velice náročné, jsou to akce, které jsou památkou na ten velký den v životě, proto je třeba toto vše domlouvat s dostatečným předstihem.

DJ Sunny

LETNÍ AKCE POD ŠIRÝM NEBEM

V případě zájmu o tyto akce jsem schopen vše nachystat až do stavu, host příjde a hraje, zvuk, světla, zajistit hosty, proto prosím o kontakt s dostatečným předstihem a prosím počítejte s náročností akce po všech stránkách.

DJ Sunny
Akce roku 2019